SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Sockerskål 15092103
nr 1509 2103
Sockerskål
+ gräddkanna, 2 delar, silver, Sheffield, England, 1884, invändigt förgyllda, Dekor med fåglar, Svenska importstämplar. Höjd: 7-8,5. Vikt: 330g
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:50:55
7/12 22:53:38
1.400 kr
12/12 15:29:41
12 dec
Silver
Läs mer om Silver